Hoş Geldiniz
SİNCAN PET VETERİNER
Kliniği

Sincan Pet Veteriner Kliniği olarak deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir ömür sürdürmelerine yardımcı olmak amacı ile  Ankara merkez dahil başta Sincan, Etimesgut, Eryaman ve Yenikent bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri sürekli artan bilgimiz, ilgimiz ve sevgimiz ile minik dostlarımız için tıbbi ekipmanlarımız yardımı ile yapılan teşhis ve tedavilerin yanı sıra, koruyucu hekimliğin gerekleri olan aşı ve antiparaziter uygulamalar, acil durum hekimliği, cerrahi müdahaleler ve operasyon, yerinde tedavi ve aşılama hizmeti, pet kuaför hizmetleri, mama ve pet malzeme satışı ve evlere mama servisi gibi konularda da yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. Klinik saatlerimiz Pazar günleri hariç 09:00-20:00, Pazar günleri ise 10:00-18:00 saatleri arasında olup, pet kuaför hizmetlerimiz randevu ile yapılmaktadır. 2 veteriner hekim, veteriner teknikeri ve yardımcı personel ile dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Şimdiden yaşamınızın büyük bir bölümünde sizinle beraber olacak dostunuz için sağlık mutluluk ve huzur diliyoruz. Sizleri seviyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Sincan ve bölgesinde yardıma ihtiyacı olan evcil ve sokak hayvanlarına dünya standartlarında bir sağlık hizmeti ulaştırmak, hayvanların yaşam kalitelererini uzatarak onları insan toplumuyla uyum içerisinde barınan canlılar hâline dönüştürmek en önemli hedefimizdir.

Tek bir misyonumuz vardır; koruyucu hekimliği ve diğer tedavi hizmetleri dünya standartlarında ve profesyonelce uygulamaktır.

 

Ekibimiz

Image

Vt. Hekim Yılmaz KARACA

02 Temmuz 2013 tarihinde Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldum.6 yılı aşkın süredir Veteriner Kliniklerinde ve hayvan hastanelerinde çalıştım. Nihayet hizmetlerimi Sincan Pet Veteriner Klinğinde sevimli dostlarımız için sunmaya başladık. Sincan Pet Veteriner Kliniği, en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır.
Image
Emine Merve YILMAZ
Emine Merve YILMAZVeteriner Hekim
Fırat Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi, 2017
Muhammet Emin KIZIL
Muhammet Emin KIZILStajyer Veteriner Hekim
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. Hekimliği tam manasıyla öğrenmek ve yaşamak için Sincan Pet Veteriner Kliniğinde gönüllü staj yapmaktayım. Sevimli dostlarımızı sağlığına kavuşturup, onlara refah sağladıkça mutluluk duyuyorum.
Kübra YİĞİT
Kübra YİĞİTStajyer Veteriner Hekim
Ben Veteriner Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi Kübra YİĞİT. Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimime devam etmekteyim. Stajımı Sincan Pet Veteriner Kliniğinde yapmaktayım. Patili dostlarımızın sağlığı için elimden geleni yapmaktan ve hayvan dostlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayım.
Nadide BAŞAR
Nadide BAŞARStajyer
Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı öğrencisiyim Sincan Pet Veteriner Kliniğinde stajyerlik yapmaktayım. Can dostlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürmesi ve hastalıklarının tedavi edilmesinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.
Mustafa Can UZUN
Mustafa Can UZUNVet. TK.
Ankara Gölbaşı KARAALİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU lisesinde hayvan sağlığı ve yetiştiriciliği bölümü okuyorum kliniğimizde stajyerlik yapmaktayım. Can dostlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürmesi ve hastalıklarının tedavi edilmesinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum. Kaliteli ve bilgili ekibimize güveniyoruz.
Havva GÜREL
Havva GÜRELVet. TK
2009 Selçuk üniversitesi hayvan sağlığı ve yetiştiriciliği bölümünden mezun oldum. 2009'dan beri aktif olarak görev yapmaktayım. Sincan Pet veteriner kliniğinde can dostlarımızın sağlıklarının korunması için büyük bir özveriyle çalışmaktan ve böyle bir ekibin içinde bulunmaktan mutluluk duymaktayım.